دوربين مداربسته / نصب دوربين مداربسته / هايك ويژن / تي وي تي
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 19
دیروز : 6
افراد آنلاین : 1
همه : 1850
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

 

روند طراحي سايت دائما در حال تغيير است و در سال 2020، قرار است كه شاهد امكانات بي پاياني در حوزه طراحي وب باشيم كه طراحان با حوصله و تفريحي اقدام به طراحي وب مي كنند و روندهاي جديدي را در دنياي وب خلق مي كنند.

طراحان وب امروزي، سبك هاي قبلي را دوباره اختراع مي كنند و بي وقفه با تكنيك هاي جديد آن را مورد آزمايش قرار مي دهند.

در اين زمان، برخي از سبك هاي محبوب وجود دارد كه به تازگي از بين نمي روند، مانند طراحي وب مينيماليسم هميشه بوده است و در حال حاضر نيز به تازگي در صنعت طراحي وب مد شده است.

به نظر شما حوزه طراحي وب در سال 2020 چه روندهايي را طي مي كند؟

اگر مي خواهيد جديدترين روندها را زودتر از برنامه نويسان و طراحان وب تشخيص دهيد، بايد گفت كه شما به متخصصان اين كار احتياج داريد.

ما از برخي از طراحان برتر در انجمن “طراحي 99” پرسيديم كه روند طراحي وب در سال 2020 را چه مي بينند.

براساس دانش آن ها، براي شما مقاله اي را ايجاد كرده ايم تا با مطالعه كردن آن بتوانيد روند طراحي وب در سال 2020 را پيش بيني كنيد و بتوانيد از اين بازار، كسب درآمد داشته باشيد 

  1. حالت تاريك

طراحي وب در سال 2020طراحي وب در حالت تاريك نه تنها فوق العاده مدرن به نظر مي رسد، بلكه از نظر چشم نيز به آساني قابل مشاهده است و باعث مي شوند رنگ ها و عناصر طراحي پر رنگ شوند و از ديد مخاطب، نگاه جذاب تري به سايت شما داشته باشد.

بعضي اوقات، از نظر بصري خيره كننده ترين روند طراحي وب، شروع هاي عملي دارند.

حالت تاريك براي صفحه نمايش OLED بهتر است كه باعث مي شود صرفه جويي در مصرف انرژي و افزايش طول عمر صفحه نمايش در پيش بگيرد اما اين ابزار نمي تواند مانع از نگاه خوب آن ها شود.

پس زمينه هاي تيره باعث بهبود ديد رنگ سايت مي شود و كاربر به رضايت حداكثري خواهد رسيد.

به طور هم زمان، زيبايي شناسي طراحي وب با رنگ حالت تاريك كاملا با ساير روندهاي طراحي شايع در سال 2020 متناسب است كه شامل طرح هاي رنگي تيره و روحيه اي همراه با رنگ هاي درخشان و همچنين سايبرپانك و سبك هاي ديستوپيايي اما تاريك است.

  1. ناقص

عناصر طراحي ناقص و دست ساز، احساسات و انسانيت را به وب سايت ها تزريق مي كنند كه به نظر مي رسد كاربران پس از ديدن گرافيك هاي كامل و در عين حال غير شخصي، بر طراحي وب در سال ها تسلط دارند. در سال 2020، با افزودن برخي واقعيت هاي دستي، طراحي وب را به بازديد كنندگان جان تازه و جذابي را مي بخشد.

در واقع، چه كسي نمي تواند اين روزها كمي از مثبت ديگري استفاده كند. آيكون هاي منحصر به فرد و شيك و دستي و ساير عناصر شخصيت برند شما را نشان مي دهد و از رقباي خود ايستادگي مي كند.

در حقيقت، اين روند سركش گرانه تقريبا مخالف روند طراحي هاي تخت با پيكسل كامل است، بنابراين لبه هاي خراشيده و شكل هاي باز خود را لعاب كنيد تا نشان دهيد كه مارك شما انساني و با كيفيت است و به اين صورت مي توانيد از طريق طراحي وب با حالت ناقص، نگاه مخاطبين را به سمت سايت خود جذب كنيد.

اين نمادهاي دست ساز يا تصاوير دست ساز، در سال 2020 خواهيم ديد كه طراحان بيشتري در طراحي وب خود، المان ها و عناصر با ظاهري آشفتگي را به سايت ها اضافه مي كنند.

  1. عناصر سه بعدي همه جانبه

طراحي وب در ايرانتصاوير سه بعدي، هميشه مردم را خوشحال كرده است.

آنچه اين روند را عقب نگه مي داشت، فناوري و قيمت قبلي گران قيمت آن بود. اما همانطور كه استوديو Pinch توضيح مي دهد، اكنون اين فناوري در مكاني است كه مي توانيد بدون تجهيزات طراحي وب خود را به راحتي سه بعدي انجام دهيد و نگاه كاربران را به سايت خود جذب كنيد.

تا زماني كه VR تبديل به جريان اصلي و براي كاربران اينترنتي دنيا مقرون به صرفه تر شود، تصاوير سه بعدي بيش از حد واقع بينانه كه اغلب كل صفحه را مي گيرد بهترين روش براي ايجاد يك تجربه همه جانبه براي سايت شما است.

اين مزيت فقط براي طراحي وب تصويري نيست، بلكه براي UX نيز طراحي سه بعدي تعاملي كاربران را به ماندن طولاني تر ترغيب مي كند.

با آشكار ساختن سال 2020، انتظار مي رود كه طراحي هاي وب همه جانبه سه بعدي را مشاهده كنيد كه كاربران را به سمت فضاي داخلي ديجيتال و واقعيت بيندازند و به دنياي جديد طراحي وب بايد سلام كرد.

  1. سايه ها، لايه ها و عناصر شناور نرم

اين روند همه چيز در ايجاد عمق يك سايت است. مانند يك طراحي وب سه بعدي، حتما نياز نيست تا از بالا و هدينگ صفحه شروع به تنظيم كنيد بلكه سايه هاي نرم و عناصر شناور باعث افزايش علاقه و عمق كاربر به سايت شما مي شود و به صفحه وب شما يك نورايي خاص سه بعدي مي دهد.

انداختن سايت ها و لايه ها صرفا براي گرافيك نيست بلكه شما مي توانيد از آن در طراحي سايت و تنظيم متون و المان هاي سايت نيز استفاده كنيد كه طراحي وب شما را بسيار جذاب نشان مي دهد.

با استفاده از اصول طراحي مواد يك قدم جلوتر از طراحاني هستيد كه مي توانند كمي عمق بيشتري را به طرح هاي دو بعدي با سايه هاي نرم و عناصر لايه بندي در بالاي يكديگر براي عمق طراحي سايت، استفاده كنند.

اگر مي خواهيد تا در روند طراحي وب در سال 2020 شناور باشيد، به شما پيشنهاد مي كنيم حتما اين موضوع را جدي بگيرد و ديگر زمان سايت ها با طراحي وب ساده و ناكارآمد، سرآمده و كمتر كسي حاضر است چنين سايتي را سفارش دهد تا آن را به مشتريان خود نشان دهد.

شما با طراحي سايت همراه با سايه ها و لايه هاي منظم، در واقع اعتباري به كسب و كار خود بخشيده ايد كه باعث مي شود نگاه مخاطبين و مشتريان شما به سمت سايت شما سوق داده شود.

 

      قيمت طراحي سايت

  1. مخلوط عكاسي با گرافيك

طراحي سايت سادهبا مخلوط كردن گرافيك هاي اصلي در بالاي عكس هاي واقعي، تصويري به ياد ماندني را در ذهن مخاطب ايجاد مي كنيد كه باعث مي شود خلاقيت شما كارآمد باشد و از نگاه مخاطب، يك مسئله خارق العاده را خلق كرده باشيد.

اين روند كولاژ مانند يك روند همه كاره است و شما مي توانيد از آن براي افزودن زيبايي و جذابيت خاصي استفاده كنيد به جاي اين كه عكس محصول پررنگ باشد يا مي توانيد از ويژگي هاي جدي تر آن براي ارتباط بهتر با مفاهيم پيچيده يا انتزاعي مانند فناوري هاي به خصوص استفاده كنيد.

براي استفاده بيشتر از انعطاف پذيري اين روند در سال 2020 براي طراحي وب، حتما سبك تصاوير و گرافيك ها با شخصيت برند شما مطابقت داشته باشد.

نسبت به تفسير سخنان مردم درباره سايت شما، عكس ها و گرافيك هاي صورت گرفته بر روي سايت شما، مي تواند تغيير پيدا كند و از اين جهت احترامي به مخاطبين خود گذاشته ايد كه يعني سايت شما انتقاد پذير است.

طراحي سايت تهران      طراحي سايت اختصاصي

  1. فريم ساليد با فضاي سفيد

طرح هاي كامل مدتي است كه در طراحي وب گرايش دارند.

اكنون، براي روند طراحي وب، بسياري از طراحان سايت از فضاي سفيد سايت به درستي استفاده مي كنند و در سال 2020 باعث شده تا اين نگاه در ذهن مخاطب بسيار جذاب و خاص باشد.

در سال 2020، ما قاب هاي گسترده اي از فضاي سفيد را خواهيم ديد كه طراحي وب ساختار كاملي را ارائه مي دهد. قاب بندي با اجازه دادن به هر عنصر در صفحه، فضاي زيادي را به وجود مي آورد، فريم و پايه مناسب براي درخشش تصويري را ايجاد مي كند و فريم هاي منظم و مرتب شده در اطراف وب سايت ها يك حس رضايت بخش را ايجاد مي كنند و به اولويت بندي و جدا كردن بخش هاي مختلف يك صفحه كمك مي كنند.

  1. طرح هاي رنگي و درخشان

در حالي كه به سال 2020 مي رويم، شاهد جفت شدن رنگ هاي مختلفي خواهيم بود كه از لحاظ استراتژيكي براي پرش از طراحي صفحه از يك صفحه ديگر استفاده مي شود.

طراحي وب با استفاده از رنگ هاي درخشان و تاريك و رنگ هاي بسيار اشباع در تركيب با سايه هاي تيره تر و خاموش، پررنگ تر از قبل مي شود تا به اين طرح ها جلوه اي تازه و جذاب ببخشيد.

در سال 2020، طرح هاي رنگي جذاب نقش اساسي در طراحي وب خواهند داشت.
با روند طراحي وب مانند مينيماليسم شديد و حالت تاريك در حال ظهور، رنگ هاي درخشان واقعا جذاب هستند و در نگاه كاربران مي درخشند.

  1. ناوبري مينيماليستي

طراحي سايت مينيماليسموقتي صحبت از  طراحي مينيماليسم مي شود، فكر نكنيد كه كار سختي در انتظار شما است، زيرا از آن چه كه فكر مي كنيد، بسيار ساده تر خواهد بود و از آن جا كه عناصر كمتري براي طراحي وب به صورت مينيماليسم وجود دارد، شما بايد همان سطح كارايي (شايد حتي بهتر) رابط كمتري نيز داشته باشيد.

براي تعادل زيبايي شناسي با كارايي، طراحي وب مينيماليستي با استفاده از فضا، تصاوير خيره كننده، تايپوگرافي چشمگير و تمركز كلي روي خود محتوا بگذاريد و با انجام دادن همين كارهاي ساده، در واقع شما مطيع طراحي مينيماليسم بوده ايد.

ما اين تكنيك ها را ستون هاي مينيماليسم مي ناميم، و در زير هفت مورد مفيد را بر اساس تجربيات ما در ساخت و قدرداني از وب سايت ها ذكر كرده ايم. جاي تعجب نيست كه امروزه مينيماليسم در حال تبديل شدن به يك سبك محبوب است – اين به طور مستقيم با بسياري از گرايش هاي طراحي مدرن وب ارتباط دارد، كه شما نيز در زير مي شناسيد.

با ظهور دستگاه هاي پوشيدني مانند ساعت هاي هوشمند، به طور كلي طراحي وب نقش كم رنگ تري را در اين حوزه دارد.

با ايجاد طراحي ناوبري مينيماليستي، در واقع كار كردن با سايت را براي كاربر بسيار آسان مي كنيد و كاربر بدون هيچ مشكلي مي تواند در صفحه هاي سايت شما جا به جا شود بدون اينكه نياز باشد تا از آخرين تكنيك هاي طراحي وب براي سايت خود استفاده كنيد.

در عين حال، تصاوير اهميت بيشتري پيدا مي كنند و عكس ها و فيلم ها در مقياس بزرگ شانس شما براي تحت تاثير قرار دادن كاربران افزايش مي دهد در حالي كه طبق پيش بيني هاي صورت گرفته، قرار است نقش متن در طراحي وب و استفاده در سايت، كمتر شود.

با داشتن متن كمتر در صفحه، تصاوير بزرگ به پيش زمينه كشيده مي شوند و تمركز اصلي تركيب را نشان مي دهند. از آنجا كه تصوير توجه كاربر را به خود جلب مي كند، اطمينان حاصل كنيد كه ارزش آن را دارد و كاربران مي توانند به راحتي به محتواي سايت دسترسي داشته باشند و اينطور نباشد كه حال با وجود تصاوير فكر كنيد تمامي كار را به درستي انجام داده ايد.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۰۸:۴۵:۵۶ ] [ ahmad ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

دوربين مداربسته / نصب دوربين مداربسته / هايك ويژن / تي وي تي /
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب